Kontakta oss på Forsheda hus

Vill du veta mer? Varmt välkommen att kontakta oss på Forsheda hus!

Landevi

Kontakta oss

Telefon

+46 (0) 370-35 08 50

E-post

info@forshedahus.se

Hitta oss

Besöksadress

Sandsjöfors fabriken

Gransbovägen 14
571 64 Sandsjöfors

Visa besöksadressen på karta

Smålandsstenar fabriken

Värnamovägen 1
333 31 Smålandsstenar

Visa besöksadressen på karta

Torsås fabriken

Bergkvaravägen 17
385 30 Torsås

Visa besöksadressen på karta

 

Fakturaadress

Forsheda Hus AB
c/o Forshedagruppen AB
Dalvägen 14, 3tr
169 56 Solna

Forsheda hus i sociala medier

Facebook
Linkedin

Johan Thomélius

Operativ chef
076-765 29 80
johan.thomelius@forshedahus.se

Fabian Derk

Försäljning
076-034 43 69
fabian@forshedahus.se

Fredrik Fortkord

Försäljning
070-441 58 51
fredrik@forshedahus.se

Johan Fridsäll

Försäljning
070-215 21 21
johan@forshedahus.se

Ulf Dewerlid

Affärsutveckling & Försäljning
070-615 56 80
ulf.dewerlid@forshedahus.se
Richard Cederquist

Richard Cederquist

Försäljning
070-771 59 07
richard.cederquist@forshedahus.se

Karina Sommansson

Inköp
070-284 01 81
karina@forshedahus.se

Annika Nordén

Ekonomi
076-007 62 13
annika.n@forshedahus.se

Fredrik Von Platten

Ekonomi
073-833 44 34
fredrik.p@forshedahus.se

Nicklas Vernström

VD
070-216 71 89
Nicklas@forshedahus.se